Latviski
 
По-русски
 
English

Nekustamais īpašums Latvijā – mājas, dzīvokļi un gruntsgabali privātmāju būvniecībai. Apbūves zeme prestižākajos Latvijas rajonos: Rīgā, Baltezerā, Jūrmalā, Ādažos, Berģos, Langstiņos un Mārupē.

Privātmāju ciemati Pierīgā. Apbūves gabali privātmāju būvniecībai Berģos, Langstiņos, Mārupē un Babītē.

Projektēts Latvijā

Gatavo privātmāju projektu katalogs. Ārpilsētas nekustamo īpašumu tipveida projekti: kotedžas, rindu mājas, savrupmājas, privātmājas, rezidences.

Privātmāju ciemati Pierīgā. Apbūves gabali privātmāju būvniecībai Berģos, Langstiņos, Mārupē un Babītē.

100% Latvijas gatavie tipveida dzīvojamo māju projekti

Visus tipveida projektus mūsu katalogā ir izstrādājis arhitektūras birojs „LAND & HOME CONSTRUCTION”. Uzņēmumam ir liela pieredze dzīvojamo māju projektēšanā. Mēs piedāvājam visu veidu dzīvojamā māju projektēšanu, sākot no kotedžām līdz pat daudzdzīvokļu mājām.


Previous
       
Next


LAND & HOME CONSTRUCTION projektu priekšrocības

Projekti ir pilnībā piemēroti Latvijas apstākļiem. Mājas tiek projektētas atbilstoši celtniecības tehnoloģijām, kas ir plaši izplatītas Latvijā, vietējam klimatam, speciālistu pieejamībai, kas var kvalitatīvi izpildīt būvniecības darbus atbilstoši akceptētajam projektam.

Mūsu izstrādātajos tipveida projektos iespējams veikt dažāda veida izmaiņas, papildus uzlabojumus, kas ir tikpat kā neiespējami, iegādājoties projektus pie starpniekiem.

Projekta sagatavošanas termiņi sastāda tikai 3 dienas no iegādes brīža.

Mēs garantējam projektu augstu kvalitāti, kā arī piedāvājam visu veidu celtniecības darbus gadījumā, ja klients nevelās ar būvniecību nodarboties patstāvīgi.

Projekta iztrāde un akceptēšana

Projektēšanas birojs izstrādā un saskaņo projektus nepieciešamās instancēs visā Latvijas teritorijā, tai skaitā Rīgā, Jūrmalā un Rīgas rajonā. Izstrādājam un saskaņojam arī buvdarbu organizācijas projektus, ceļu projektus, piesaisti pie zemesgabala, krāsu pasi, žogu un norobežojumu projektus, kā arī piedāvājam dažāda cita veida pakalpojumus. Sk. arhitektūras biroja pakalpojumi.

Uzņēmums LAND & HOME Construction veic arhitektonisko projektēšanu, sniedz kompleksus celtniecības pakalpojumus, konsultē par gruntsgabalu izvēli, kā arī attīsta jaunus kotedžu ciematus Pierīgā.
 
Uzdot jautājumu
Projektu katalogs
Pasūtīt projektu
Nopirkt zemi
 
 
 
 
Top.LV
  Latvijas Reitingi     Rambler's Top100